Könnyű fizikai munkára keresünk hölgy munkatársakat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Aszód és környéke
2017. 02. 21. 12:22

Feladatok:

  • Összeszerelési feladatok
  • Gépek, berendezések ápolása, rendben tartása
  • Termelés folyamatosságának biztosítása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Jó kézügyesség, jó látás
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munka
  • Fix bérezés, melyhez teljesítménybónuszt és egyéb juttatásokat biztosítunk
  • Ingyenes céges buszjárat
  • 3 műszakos munkarend

Céges buszjárat megállóhelyei:

Acsa, Aszód, Bag, Bercel, Domony, Erdőtelek, Galgaguta, Galgagyörk, Galgahévíz, Galgamácsa, Hatvan, Hévízgyörk, Iklad, Kartal, Kisköre, Püspökhatvan, Tenk, Tiszanána, Tura, Vácszentlászló, Vanyarc, Zsámbok, Kálló, Erdőtarcsa, Verseg, Kömlő, Lőrinci, Dány, Isaszeg, Gödöllő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a gal.klaudia@work-force.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 3612-es telefonszámon érdeklődhet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése